Опис

Osnovni Podaci
Brend MANN-FILTER
Kataloški broj brenda W 8005
Grupa proizvoda Filter za ulje
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4011558716301

Atributi
Izvedba filtera Filter sa navojem
Broj proizvoda za preporučeni specijalni alat LS 11
Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena 62
Spoljni prečnik zaptivnog prstena 71
Visina [mm] 170
Dimenzija navoja 3/4-16 UNF
Spoljašnji prečnik [mm] 108
Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 sa jednim ventilom za blokadu povratnog hoda
Pritisak otvaranja prelivnog ventila [bar] 1
SVHC Nema SVHC supstanci!

OE Brojevi
FIAT 1901603
FIAT 1909101
FIAT 4597232
FIAT 4600875
FIAT 4625547
FIAT 4629544
FIAT 4630786
FIAT 4643371
FIAT 4648371
FIAT 4730586
FIAT 4951092
FIAT 61660298
FIAT 62775370
FIAT 8820772
FIAT 8822645
FIAT 9819501
FORD 5000 863
FORD 5009 233
FORD 5011 423
FORD 5019 427
FORD A 730 X 6714 KA
IVECO 190 1603
IVECO 190 7566
IVECO 190 9101
IVECO 460 0875
IVECO 461 5547
IVECO 462 5547
SAURER 206 0462 554 700
ASTRA 954436
VAG ND 030 288 50
POCLAIN U 12505-05
SAME 2.4419.170.1
RENAULT TRUCKS 50 01 846 645
PERKINS 26540214
PERKINS 2654350
GENERAL MOTORS 7984917
ALLIS-CHALMERS 2089590
ALLIS-CHALMERS 4027979-6
CATERPILLAR 3I-1273
FIATALLIS 70451341
FIATALLIS 704625547
FIAT-HITACHI 1909101
HYSTER 3000245
KUBOTA 16543-99170
KUBOTA 70000-14652
KUBOTA HH160-32430
KUBOTA W21ES-O1G00
BRAUD H 600875
SPERRY NEW HOLLAND 1909101
SPERRY NEW HOLLAND 4625547
TÜRK FIAT 4625547

Odgovarajuća vozila
FIAT
IVECO