Опис

Osnovni Podaci
Brend HENGST FILTER
Kataloški broj brenda H11W02
Grupa proizvoda Filter za ulje
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4030776062588

Atributi
Izvedba filtera Filter sa navojem
Spoljašnji prečnik [mm] 77
Prečnik zaptivnog prstena [mm] 77
Dimenzija navoja M20x1,5
Visina [mm] 56

OE Brojevi
ALFA ROMEO 73500506
ALFA ROMEO 55189961
CITROËN 1109.L4
CITROËN 1109.R8
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS 000-602
FIAT 55189961
FORD 5 006 227
FORD A 800 X 6714 AA
FORD AFL 5033
FORD E 37 A 6714 B1A
FORD 5 013 388
FORD 5 013 389
FORD 5 016 714
FORD 5 016 715
FORD 5 016 785
FORD 5 016 956
FORD 5 017 317
FORD 5 017 319
MAZDA AM15-14302
MITSUBISHI K 4862011
MITSUBISHI M 851139
MITSUBISHI M 883804
MITSUBISHI M 852065
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 82000-33468
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00Q0J
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 15208-00QAA
NISSAN 15208-00QAC
OPEL 4 402 718
OPEL 4 449 274
OPEL 93198598
OPEL 4 403 019
PEUGEOT 1109.A4
PEUGEOT 1109.P1
PEUGEOT 82 001 138 90
PEUGEOT 1109.A5
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 60 01 543 357
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 8 200 513 035
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 77 00 734 937
RENAULT 7 707 300 77
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 86 71 014 026
RENAULT 60 01 545 344
RENAULT 77 11 945 906
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 349 720
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 89 83 601 900
RENAULT 77 01 056 188
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CTO
TOYOTA 12163-82301
DACIA 60 01 545 344
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 850284
PIAGGIO 113219L
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 073 302
RENAULT TRUCKS 77 00 676 302
RENAULT TRUCKS 77 00 695 801
RENAULT TRUCKS 77 00 695 804
RENAULT TRUCKS 77 00 854 852
RENAULT TRUCKS 77 00 871 919
RENAULT TRUCKS 77 01 349 452
RENAULT TRUCKS 77 01 349 752
RENAULT TRUCKS 77 08 715 147
RENAULT TRUCKS 86 71 002 648
LAMBORGHINI 107.2175.107.00
LAMBORGHINI 107.2175.117.06
GENERAL MOTORS 25026209
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93198598
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 94243270
JEEP 33 04 159
EATON 90151400
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 217.5107
LOMBARDINI 2175.261
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 217.5117
LOMBARDINI 217.5136
LOMBARDINI 217.5184
AMC 893 3004.195
DEUTZ 1.052.175.136
DEUTZ 1285 0312
GEHL 590102175107

Odgovarajuća vozila
ALFA ROMEO
LADA
LANCIA
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
RENAULT
SUZUKI
VOLVO
DACIA
PIAGGIO
ALPINE
JEEP
LIGIER