Опис

Osnovni Podaci
Brend HENGST FILTER
Kataloški broj brenda E10H02
Grupa proizvoda Hidraulični filter, upravljanje
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4030776075861

Atributi
Spoljašnji prečnik [mm] 58
Unutrašnji prečnik 1 [mm] 18
Unutrašnji prečnik 2 [mm] 18
Visina [mm] 100

OE Brojevi
BMW 11 42 0 661 135
BMW 32 41 1 120 717
BMW 66 11 3 5
BMW 11 50 7 425 101
BMW 11 42 1 256 260
BMW 66 11 6 0
DAF 0229348
DAF 229348
FIAT 2966261
FIAT 7632141102
FORD 5000 674
FORD BD7F3K758A
FORD 7632141102
FORD 5000 675
FORD BD7T3K758A
FORD 5000 676
HANOMAG HENSCHEL 371 912 793
IVECO 0190 2137
IVECO 0296 6261
IVECO 190 2137
IVECO 4 255 9501
IVECO 5001018962
IVECO 9914553
IVECO 503133082
KHD 0296 6251
KHD 0296 6261
LEYLAND BBU5866
MAN 81.473.016.005
MERCEDES-BENZ 000 184 22 25
MERCEDES-BENZ 000 466 02 04
MERCEDES-BENZ 000 184 65 25
MERCEDES-BENZ A 000 466 28 04
MERCEDES-BENZ A001 184 22 25
MERCEDES-BENZ 000 466 30 04
MERCEDES-BENZ A 002 184 11 25
MERCEDES-BENZ A 000 466 30 04
MERCEDES-BENZ 000 184 23 25
MERCEDES-BENZ 000 466 06 04
MERCEDES-BENZ A000 466 06 04
MERCEDES-BENZ 002 184 11 25
MERCEDES-BENZ 000 466 28 04
MERCEDES-BENZ A000 466 02 04
MERCEDES-BENZ 001 184 22 25
MERCEDES-BENZ A000 184 65 25
MERCEDES-BENZ A000 184 23 25
MERCEDES-BENZ A000 184 22 25
RENAULT 8 499 135 552
RENAULT 50 21 107 375
SCANIA 153 468
SCANIA 195 3094
SCANIA 0153468
VAN HOOL 632114112
VOLVO 349619
VOLVO 20580233
VOLVO 21392404
VOLVO 3496191
VOLVO 3496197
VW T11145397
HEULIEZ 4045601
SISU 1296311510
SISU 1696311510
STEYR 480.A.470060
STEYR 480.A.470748
AC 1613610500
MASSEY FERGUSON 2 889 829
MASSEY FERGUSON 2 889 829 M91
RENAULT TRUCKS 50 00 814 407
RENAULT TRUCKS 7421392404
RENAULT TRUCKS 50 01 871 595
RENAULT TRUCKS 50 00 820 895
GENERAL MOTORS 5577966
GENERAL MOTORS 7984959
GENERAL MOTORS 9975217
EVOBUS 8.225.000.030
EVOBUS 8.225.000.232
FIATALLIS 79850021
FIATALLIS 9914553
KOMATSU 1083258
AGCO 2889829
AGCO 2889829M91
SCHLÜTER S-AK 701
ENVEMO 763214102
DEUTZ 296 6251
DEUTZ 296 6261
VALTRA 216230
SOLARIS 5104-504-020
BHARATBENZ A4004660204

Odgovarajuća vozila
DAF
FORD
IVECO
MACK
MAN
MERCEDES-BENZ
SCANIA
TOYOTA
VAN HOOL
VOLVO
VW
ASTRA
BOVA
ERF
HEULIEZ
NEOPLAN
SISU
STEYR
RENAULT TRUCKS
GINAF
OPTARE
BERKHOF
IRISBUS
AYATS
ASKAM
BMC
BREDAMENARINIBUS
SETRA
TEMSA
IRIZAR
OTOKAR
SOLARIS
PLAXTON
MAZ-MAN
VDL
KING LONG
VISEON
TROLIGA BUS