Опис

Osnovni Podaci
Brend HENGST FILTER
Kataloški broj brenda H70WK02
Grupa proizvoda Filter za gorivo
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4030776062571

Atributi
Izvedba filtera Filter sa navojem
Spoljašnji prečnik [mm] 81
Prečnik zaptivnog prstena [mm] 70
Dimenzija navoja M16x1,5
Visina [mm] 152

OE Brojevi
ALFA ROMEO 9950443
ALFA ROMEO 006.05.07.208.0000
ALFA ROMEO 116.76.04.69600
ALFA ROMEO 46773577
ALFA ROMEO 60507208
ALFA ROMEO 71736119
ALFA ROMEO 60561805
ALFA ROMEO 60732287
ALFA ROMEO 116.76.04.69601
ALFA ROMEO 60507778
ALFA ROMEO 60507209
ALFA ROMEO 116.76.04.69602
CITROËN 1906.61
CITROËN 1906 C6
CITROËN 1901 55
CITROËN 1906 C8
CITROËN 1906 88
DAF CBU 1177
DAF 112243
DAF 0112243
DAIHATSU 49329-00000
FIAT 71736116
FIAT 1930010
FIAT 9941058
FIAT 1902138
FIAT 47135706
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 5891936
FIAT 5951661
FIAT 60732867
FIAT 71736113
FIAT 74035556
FIAT 79075882
FIAT 82406319
FIAT 9936891
FIAT 994 4921
FIAT 504048025
FIAT 71771749
FIAT 5889200
FIAT 6001073286
FIAT 500319399
FIAT 1475206080
FIAT 9945928
FIAT 4813127
FIAT 5962400
FIAT 74434895
FIAT 1310071080
FIAT 9941990
FIAT 4814454
FIAT 5981936
FIAT 7788444
FIAT 46440397
FIAT 7734171
FIAT 7756600
FIAT 7633062
FIAT 9939226
FIAT 9937193
FIAT 9927916
FIAT 4440952
FIAT 7633323
FIAT 60507209
FIAT 60732287
FORD 0 450 133 003
FORD 11 457 434 058
FORD 5 010 462
FORD 6 135 130
FORD 8 784 0509
FORD F 0 NN 9176 BA
FORD T 81 D C 9150 BA
FORD FONN9176BA
FORD 11 457 434 105
FORD 5 012 582
FORD 5 020 403
IVECO 0190 2138
IVECO 0476 4725
IVECO 0993 6891
IVECO 190 2138
IVECO 190 8556
IVECO 476 4725
IVECO 993 6891
IVECO 995 0451
IVECO 500041177
IVECO 0479 2138
IVECO 0993 8405
IVECO 479 2138
IVECO 993 8405
LANCIA 595 1661
OPEL 90 48 6908
OPEL 8 13 024
OPEL 90 016 800
OPEL 8 13 041
OPEL 8 13 565
PEUGEOT 1906.60
PEUGEOT 1906.87
PEUGEOT 1906 88
PEUGEOT 1906 C6
PEUGEOT 1906 C8
RENAULT 77 00 668 711
RENAULT 77 01 030 195
RENAULT 77 01 031 977
RENAULT 77 00 700 092
RENAULT 77 01 030 546
RENAULT 77 01 668 711
ROVER AEK 2147 L
ROVER AEU 2147 L
VAUXHALL 813 024
VAUXHALL 904 86908
VAUXHALL 997 5216
VOLVO 1257201
VOLVO 3976655
VOLVO 829993
VOLVO 1257201-2
VOLVO 3547862
VOLVO 12572012
VOLVO 39766555
VOLVO 8299935
FREIGHTLINER ABP/N10G-FS1251
SISU 836.640.251
SISU 8366 40251V
SISU 8366 62575
STEYR 98439682
STEYR 161500080043
PIAGGIO 247444
PIAGGIO 493290
PIAGGIO 264907
VAG 000 446 5121
VAG 068 127 177
VAG 068 127 177 B
BOMAG 05711733
BOMAG 96008575
CASE IH 1967094-C1
CASE IH 218100A1
CASE IH J-843760
CASE IH 87803194
CASE IH 47135707
CASE IH 5088079
CASE IH J-843760-RP
CASE IH 98439682
CASE IH J931062
CASE IH 84214564
CASE IH 504073234
CASE IH 1931128
MASSEY FERGUSON 3 638 291 M
MASSEY FERGUSON 3 638 291 M1
MASSEY FERGUSON 3638510M1
RENAULT TRUCKS 50 01 846 099
RENAULT TRUCKS 77 00 700 092
RENAULT TRUCKS 77 01 030 546
RENAULT TRUCKS 74 85 129 890
RENAULT TRUCKS 50 01 850 947
LAMBORGHINI 0.0094.687.0
CUMMINS 3843760
CUMMINS 3843780
PERKINS 26 560 608
PERKINS 26 561 118
CLAAS 00 259 906.90
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 0761 410 0
CLAAS 0323 008 0
DEUTZ-FAHR 000946870
FENDT F 816.200.060.010
FENDT F 816.200.710.060
FENDT G 311.200.060.050
GENERAL MOTORS 90016800
GENERAL MOTORS 90486908
GENERAL MOTORS 93183042
JCB 32/912001
JCB 3/912001
JCB 32/912001A
STILL 0 141 762
STILL 1 141 762
STILL 141 762
HAKO 82-049
HAKO 820490
ATLAS COPCO 2900068700
CATERPILLAR 5 S-0481
CATERPILLAR 5S-0481
FUCHS 000 73 663
FUCHS 73 663
HAMM 1 302 191
HYSTER 1306331
KOMATSU 203-01K-1280
SCHAEFF 5.411.656.301
SCHAEFF 5.568.656.484
VALMET 836640251
GUELDNER 000 983 1625
LINDE 000 983 1625
LINDE 000.983.16.47
LINDE 06 812 7177
AGCO 836662575
HÜRLIMANN 0.009.4687.0
YALE 580004421
LAND ROVER AEU 2147L
KAYSER AK 14 – D
KAYSER AK 14 – DO
VM 45 310 071 A
LOMBARDINI 177.2175.143
DEUTZ 0.009.4687.0
MANITOU 109 985
NEW HOLLAND 47135706
NEW HOLLAND 8780 0220
NEW HOLLAND 84214564
NEW HOLLAND 73300482
NEW HOLLAND 1930010
NEW HOLLAND 2830348
NEW HOLLAND 504073234
NEW HOLLAND 161500080043
NEW HOLLAND 81866615
NEW HOLLAND 84271537
NEW HOLLAND 98439682
VALTRA V836662575
ANDORIA 2.53.056
FARESIN 622010752
VOLVO PENTA 1257200

Odgovarajuća vozila
ALFA ROMEO
AUDI
BEDFORD
CITROËN
DAF
DAIHATSU
FIAT
FORD
INNOCENTI
IVECO
LANCIA
MULTICAR
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
ROVER
SEAT
TOYOTA
VOLVO
VW
SANTANA
PIAGGIO
CASE IH
RENAULT TRUCKS
DEUTZ-FAHR
FENDT
LAND ROVER
NEW HOLLAND