Опис

Osnovni Podaci
Brend HENGST FILTER
Kataloški broj brenda E100KP01 D182
Grupa proizvoda Filter za gorivo
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4030776029772

Atributi
Izvedba filtera Uložak filtera
Spoljašnji prečnik [mm] 81
Unutrašnji prečnik [mm] 24
Visina [mm] 115

OE Brojevi
FORD 1 471 765
FORD 6G9N-9176-BA
FORD 6G9N-9176-AB
FORD 1 802 052
VOLVO 8621645
VOLVO 30794824
VOLVO 30681552
VOLVO 30794825
VOLVO 31342919
VOLVO 31273979
VOLVO 31302682
VOLVO 31336192
VOLVO 31342921
VOLVO 31342920
VOLVO 31274349
VOLVO 30792305
VOLVO 30792180
VOLVO 8621340
VOLVO 32242188

Odgovarajuća vozila
FORD
VOLVO