Опис

Osnovni Podaci
Brend HENGST FILTER
Kataloški broj brenda E75K D42
Grupa proizvoda Filter za gorivo
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4030776002317

Atributi
Izvedba filtera Uložak filtera

OE Brojevi
ALFA ROMEO 105.64.04.06001
ALFA ROMEO 140.60.04.06100
ALFA ROMEO 105.64.04.06001/02
ALFA ROMEO 105.64.04.06002
ALFA ROMEO 105.64.06.0001
ALFA ROMEO 105.64.06.0002
ALFA ROMEO 105.64.06.06001
ALFA ROMEO 105.64.06.06002
BARREIROS CA 15136 000
BEDFORD 637 1716
BEDFORD 737 1716
BEDFORD 796 5190
BEDFORD 798 4267
BEDFORD 798 8149
BEDFORD 796 5880
CITROËN 1906 32
CITROËN 32 143 065
CITROËN 5470 709
CITROËN 94 019 061.38
CITROËN 95 551 283
CITROËN ND 143-65
CITROËN PD 143-65
CITROËN 1906 C9
CITROËN 1901 53
CITROËN 32 143 065.0
CITROËN 5 470 709 D
CITROËN 95 575 783
CITROËN ND 146-65
CITROËN PD 143-65 A
CITROËN 95 608 917
DAF 494251
FENWICK 3123567
FENWICK 8000479
FIAT 1901687
FIAT 1909100
FIAT 4561986
FIAT 4651986
FIAT 5983298
FIAT 62775368
FIAT 70251397
FIAT 74680444
FIAT 9280124
FIAT 9819500
FIAT 9918114
FIAT 9924318
FIAT 9401906138
FIAT 4612227
FIAT 4669550
FIAT 5983958
FIAT 9918144
FIAT 4621540
FIAT 4669551
FIAT 9918184
FIAT 4621739
FIAT 4680444
FIAT 4621740
FORD 1 423 477
FORD 1 582 261
FORD 1 635 103
FORD 1 823 491
FORD 3 914 074
FORD 5 010 518
FORD 6 149 716
FORD 7 235 770
FORD 825F-9150-A2B
FORD C5NE-9176-ACS
FORD D0NN-9N074-B
FORD D8NN-9N074-AA
FORD DONN-9N07-4B
FORD EDL 6744 A 2
FORD WD5T9W365
FORD 93FF-9150-AA
FORD 1 096 950
FORD 6 586 729
FORD 5 029 459
FORD 6 149 717
FORD C5NE-9176-C
FORD EDPN-9N074-AA
FORD 1 423 433
FORD 91FF-9155-CD
FORD 6 161 789
FORD 91FF-9155-CB
FORD 6 764 277
FORD 6 760 460
FORD 6 176 261
FORD 6 130 357
FORD 6 917 393
FORD 5 020 289
FORD 6S7J-9150-AA
FORD 2 116 723
HANOMAG HENSCHEL 194 924 133
HANOMAG HENSCHEL 265 600 17
IVECO 0190 1629
IVECO 0462 1740
IVECO 0991 8114
IVECO 190 1629
IVECO 190 1929
IVECO 462 1740
IVECO 798 4428
IVECO 991 8184
IVECO 500041183
IVECO 0190 1687
IVECO 0991 8144
IVECO 0190 1929
IVECO 0991 8184
IVECO 0190 9100
IVECO 0992 4318
MAN 81.125.030.038
MAN 86.120.006.009
MAZDA 4868-23570
NISSAN 16403-76200
OPEL 8 13 561
OPEL 8 13 562
PEUGEOT 1906.08
PEUGEOT 1906 C9
PEUGEOT 1906.13
RENAULT 08 55 589 600
RENAULT 60 05 000 894
RENAULT 77 00 858 863
RENAULT 77 01 010 100
RENAULT 6 005 074 09
RENAULT 77 01 065 609
RENAULT 60 05 007 409
RENAULT 77 01 016 181
SCANIA 150 354
SUZUKI 15410-86CA3
SUZUKI 99000-60AKX-023
SUZUKI 15412-66G00
TALBOT 00 050 388 83
TALBOT 5 038 883
VAUXHALL 798 4288
VOLVO 236628
VOLVO 3581078
VOLVO 6211585
VOLVO 66136656
VOLVO 7236628
VOLVO 858201
VOLVO 2366284
VOLVO 35810787
VOLVO 66488453
ERF P 265 61117
ERF ROD 11917
MERCURY 988 000 30
HYUNDAI 24746-017
VAG 061 198 552
VAG ND 104 202 01
VAG SE 022 119 900 B
VAG 70990031
CASE IH 218577A1
CASE IH A-17413
CASE IH C-45288
CASE IH E-011215
CASE IH G-45288
CASE IH K-906708
CASE IH A-035668
CASE IH C-045288
CASE IH E-065568
CASE IH PK-635776
CASE IH A-35668
CASE IH K-960911
CASE IH A-037187
CASE IH G-045288
CASE IH PK-70990031
CASE IH A-37187
CASE IH A-039109
CASE IH A-39109
CASE IH A-051346
CASE IH A-51346
MASSEY FERGUSON 1 013 890 M1
MASSEY FERGUSON 151 890
MASSEY FERGUSON 1 640 997
MASSEY FERGUSON 1 712 202 M1
MASSEY FERGUSON 1 841 890
MASSEY FERGUSON 1 896 074 M91
MASSEY FERGUSON 1 951 890 M1
MASSEY FERGUSON 2 236 295
MASSEY FERGUSON 2 650 017
MASSEY FERGUSON 2 651 117
MASSEY FERGUSON 26 540 017
MASSEY FERGUSON 26 560 017
MASSEY FERGUSON 26 560 110
MASSEY FERGUSON 2 656 611
MASSEY FERGUSON 2 656 613
MASSEY FERGUSON 2 656 621
MASSEY FERGUSON 2 871 492 M1
MASSEY FERGUSON 3 405 418 M1
MASSEY FERGUSON 504 239
MASSEY FERGUSON 57 766
MASSEY FERGUSON 835 944
MASSEY FERGUSON 836 218 M91
MASSEY FERGUSON 851 890
MASSEY FERGUSON 866155
MASSEY FERGUSON 883 786 M91
MASSEY FERGUSON 960 689
MASSEY FERGUSON 1 013 891 M1
MASSEY FERGUSON 1 712 202
MASSEY FERGUSON 1 802 271
MASSEY FERGUSON 1 841 890 M91
MASSEY FERGUSON 1 896 096
MASSEY FERGUSON 2 656 017
MASSEY FERGUSON 3405418M2
MASSEY FERGUSON 835 994
MASSEY FERGUSON 868 014
MASSEY FERGUSON 890 971
MASSEY FERGUSON 1 021 350
MASSEY FERGUSON 1 851 890
MASSEY FERGUSON 26 561 117
MASSEY FERGUSON 835 994 M92
MASSEY FERGUSON 870 971
MASSEY FERGUSON 1 021 351
MASSEY FERGUSON 1 851 890 M1
MASSEY FERGUSON 1 024 386 M1
MASSEY FERGUSON 1 851 890 M91
MASSEY FERGUSON 1 879 513
O&K 1 414 541
O&K 243 157
O&K 593 302
O&K 8 004 750
POCLAIN 1432-87
POCLAIN L 09 505-54
POCLAIN W 01 432-87
SAME 2.4319.060.1
RENAULT TRUCKS 00 01 231 108
RENAULT TRUCKS 00 05 038 883
RENAULT TRUCKS 00 23 110 800
RENAULT TRUCKS 08 55 589 600
RENAULT TRUCKS 08 55 590 600
RENAULT TRUCKS 20 855 589 600
RENAULT TRUCKS 50 00 243 097
RENAULT TRUCKS 77 01 010 100
RENAULT TRUCKS 77 01 016 181
RENAULT TRUCKS 00 02 656 621
RENAULT TRUCKS 00 08 555 896
RENAULT TRUCKS 09 41 709 013
RENAULT TRUCKS 50 00 807 751
RENAULT TRUCKS 00 05 006 136
RENAULT TRUCKS 00 05 006 163
LAMBORGHINI 2.4319.060.1
ROLLS-ROYCE OD 11 917
PERKINS 1 879 513
PERKINS 2 236 295
PERKINS 2 650 090
PERKINS 26 560 017
PERKINS 26 561 117
PERKINS 2 656 612
PERKINS 2 656 621
CLAAS 0602390.0
CLAAS 602390.0
CLAAS CT6005007409
FENDT F 278.201.060.040
GENERAL MOTORS 6435109
GENERAL MOTORS 7961161
GENERAL MOTORS 7984288
GENERAL MOTORS 9975157
GENERAL MOTORS 635776
GENERAL MOTORS 9307872
GENERAL MOTORS 9975348
GENERAL MOTORS 6436629
JOHN DEERE AT 17 387
JOHN DEERE AT 17 387 T
DAVID BROWN 915319
DAVID BROWN 960911
CLARK 355 1347
CLARK 388 5315
DEMAG 991 116
DEMAG 991 116 00
FODEN TRUCKS Y 011.091.01
FODEN TRUCKS Y 013.366.09
FODEN TRUCKS Y 077.091.02
FODEN TRUCKS Y O11.091.01
FODEN TRUCKS Y O13.366.09
FODEN TRUCKS Y O77.091.02
JCB 32-400701
JCB 98800030
JCB F8251
JCB 32-401102
VME 3308968
EATON 440031106
EATON 440043410
ALLIS-CHALMERS 02513976
ALLIS-CHALMERS 251397
ALLIS-CHALMERS 70251397
ATLAS COPCO 9709 0005-50
AVELING BARFORD 601980
AVELING BARFORD 603007
AVELING BARFORD SL 603007
AVELING BARFORD SLT 603007
CATERPILLAR 067-6987
CATERPILLAR 5 W-6081
CATERPILLAR 67-6987
CATERPILLAR 9 Y-4430
COLES 876 6600
FIATALLIS 1901168-7
FIATALLIS 7150515
FIATALLIS 2513976
FIAT-HITACHI 83937061
HOLMAN 9150
HY-MAC 270 0072
HYSTER 124217
HYSTER 88127A
HYSTER 983883
HYSTER 157854
HYSTER 803864
HYSTER 803972
INGERSOLL-RAND 9163 4402
INGERSOLL-RAND 9212 0385
KOMATSU Z14-FF1-0044
KRAMER 000 080 0022
KUBOTA 15451-4356-0
KUBOTA 70000-14632
LANCER BOSS 250 696
LANCER BOSS S 512146
MICHIGAN 1531 637
MICHIGAN 6371 716
RICHIER 552 652 370
RICHIER 556 019 301
SCHAEFF 5.568.656.315
SULLAIR 40 993
TIMBERJACK 404082
VALMET 2031 5106
VALMET 8360 15106
GUELDNER 000 983 0520
LINDE 000 983 0520
BRAUD 5836-016
EICHER 171.2202 M 1
EICHER 265.6001.7
HÜRLIMANN 2.4319.060.1
MAXION 2656017M1
REFORM 215100918
REFORM PE 26560017
REFORM 215152180
SLC 711296
LISTER 351.29760
LAND ROVER RTC 6079
LAND ROVER RTC 3182
VM 4 531 054
LOMBARDINI 276.2175.42
PEGASO 197 786
PEGASO 510 185
PEGASO 527 563
DEUTZ 301 8134
ALBARET L 09 505 54
MANITOU 105 615
MANITOU 26513
MANITOU 49660
WEIDEMANN 0166501009
WEIDEMANN 5166001009
NEW HOLLAND 84535312
VALTRA V20339371
DITCH WITCH 195-649
GEHL 550007111296
HATZ DIESEL 400 78 800

Odgovarajuća vozila
ALFA ROMEO
AUDI
CITROËN
DAF
FIAT
FORD
INTERNATIONAL HARV.
IVECO
LADA
MAZDA
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SEAT
SUZUKI
TALBOT
TRIUMPH
VOLVO
VW
GAZ
TATA
CASE IH
RENAULT TRUCKS
DEUTZ-FAHR
MAHINDRA
LDV
CARBODIES
LAND ROVER
BMC