Опис

5112011.PDF

Osnovni Podaci
Brend MOOG
Kataloški broj brenda FD-LS-2016
Grupa proizvoda Šipka/spona, stabilizator
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status Normalni
GTIN/EAN 4044197242818

Atributi
Strana ugradnje Zadnja osovina levo
Strana ugradnje Zadnja osovina desno
Dužina [mm] 102
Prečnik 1 [mm] 10,4
Prečnik 3 [mm] 14
Šipka/spona Spojna šipka
Vrsta navoja sa desnim navojem
Vrsta pakovanja Kutija
Dimenzija navoja 2 M10X1.5
Dužina pakovanja [cm] 13
Širina pakovanja [cm] 8,5
Visina pakovanja [cm] 6,5

OE Brojevi
FORD 1022358
FORD 1035911
FORD 1039511
FORD 1054209
FORD 7230373
FORD 7365613
FORD 93BB5K566AG
FORD 93BB5K566AH
FORD 93BB5K66AH

Odgovarajuća vozila
FORD
JAGUAR