Опис

Osnovni Podaci
Brend HELLA
Kataloški broj brenda 8GA 002 071-131
Grupa proizvoda Sijalica, migavac
Dodatni naziv STANDARD
Jedinica pakovanja 10
Status Normalni
GTIN/EAN 4082300191394

Atributi
Napon [V] 12
Nominalna snaga [W] 10
Vrsta sijalice R10W
Strana ugradnje napred i pozadi
Vrsta registracije Sa ECE certifikatom
Količina 10
Vrsta pakovanja Kutija
Konstrukcija signalizacije Halogena
Izvedba podnožja za sijalicu BA15s
Potrebna montaža/demontaža od strane stručnog osoblja!
SVHC 7439-92-1; olovo

OE Brojevi
AEBI 0233803-6
AEBI 300.5977
ALFA ROMEO 83952724
AUDI KDWHLO9524
BMW 4 958 163
DAF 135 4884
FIAT 83952724
IVECO 0112 1409
IVECO 83952724
KÄSSBOHRER 7.581.176.000.0
LANCIA 83952724
MAN T 306
MAN ZF259017064
OPEL 20 98 102
OPEL 90002497
PORSCHE 900.631.115.90
SEAT KDW HLO 952 4
SKODA KDW HLO 952 4
TOYOTA 0050269
VAUXHALL 20 98 102
VAUXHALL 90002497
VOLVO 3 402 628 2
VOLVO 34 026 282
VOLVO 34026282
VOLVO 5 050 003 1
VOLVO 946 777
VOLVO 946777
VOLVO 946777P01
VOLVO RM14110183
VW KDWHLO9524
VW YY045813112
KENWORTH HB245
BOMAG 60.020.006
CASE IH 2928475
CASE IH 0 706768 3
CASE IH 00418870
CASE IH 1 900034 52241
CASE IH 811391-0919
CASE IH H 40556
HITACHI 62R121221300
MASSEY FERGUSON 165722
O&K 2928475
SAME 0.015.9205.0
STEINBOCK 000 02052
LIEBHERR 6 905 325
CLAAS 02449820
CLAAS 854961800
DEUTZ-FAHR 0.015.9205.0
FENDT 72312060
FENDT X 671.306.500.000
JOHN DEERE 57 M7 013
HOLDEN 20 98 102
HOLDEN 90002497
DEMAG 46001500
DEMAG 962557
GOLDHOFER 151561
JCB 336/D8247
JCB 720/10054A
SPIERINGS 407241
STILL 0040908
STILL 7919564921
HAKO 0841033
HAKO 19-74117-2
ATLAS COPCO 0313279
ATLAS COPCO 1089.0364.01
CATERPILLAR 02449820
CATERPILLAR 195-9712
FUCHS 440.30.30
HAMM 00283142
KUBOTA 3J03558251
KUBOTA FMPRODKUB-722050
KUBOTA R563966861
KUBOTA TA04930030
KUBOTA TA04930031
YAMAHA 06849
LINDE 791 956 49 21
AGCO 45080700
AGCO 72312060
AGCO X671 306 500 000
SPERRY NEW HOLLAND 418870
YANMAR 1813000004
HOBBYCAR 6502070093
PAUS 501280
KRONE 0924692/0
LANGENDORF 1134855
SCHMITZ CARGOBULL 061343
SCHMITZ CARGOBULL 063635
SCHMITZ CARGOBULL 1057
SCHMITZ CARGOBULL EL0013-0002
TEREX 0313279
TEREX 1813000004.
TEREX 1813000028
TEREX MISC-252
BMC 58RS111651
JUNGHEINRICH 00002052
JUNGHEINRICH 50038755
JUNGHEINRICH 50126609
MANITOU N201228
HYDREMA 584146
LAMBERET 2435063
REISCH 5009093
SOMMER 2800616002
WEIRO 11216
BOBCAT 100405-05S
BOBCAT 7022665_100
AMMANN 4-5433050011
DOOSAN 7022665
MERLO 111620
DELVANO 8040099
HUMBAUR 411.00068
FELDBINDER 001560

Odgovarajuća vozila
BMW
HONDA
PEUGEOT
SEAT
SUZUKI
TRIUMPH
PIAGGIO
YAMAHA
KAWASAKI
APRILIA
BENELLI
CAGIVA
KYMCO
DUCATI
KTM
MV AGUSTA
BUELL
GILERA
MALAGUTI
MOTO GUZZI
SACHS
VESPA
DERBI
PGO MOTORCYCLES
HUSQVARNA
HUSABERG
ECM
GASGAS
REX
ROYAL ENFIELD