Опис

Osnovni Podaci
Brend DENSO
Kataloški broj brenda K20PR-U
Grupa proizvoda Svećica za paljenje
Dodatni naziv Nickel
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 10
Status Normalni
GTIN/EAN 042511031456, 042511314504, 042511314542, 10042511314501, 10042511314549

Atributi
za OE broj (broj originalnog rezervnog dela) 5960.F0
Tehnika priključenja Solid SAE
Prečnik [mm] 14
Širina ključa 16
Obrtni moment pri pokretanju [Nm] 22
Težina [g] 43
Svećica za paljenje sa 1 elektrodom za masu
Svećica za paljenje Elektroda za masu od nikla
Dužina navoja [mm] 19

OE Brojevi
ALFA ROMEO 60571785
CHRYSLER 4671057
CHRYSLER 5269897
DAIHATSU 90048-51151
DAIHATSU 90048-51152
FIAT 46417010
FIAT 46480362
FIAT 46548478
FIAT 46821457
FIAT 5894586
FIAT 71711807
FIAT 71711808
FIAT 7546519
FIAT 7571541
FIAT 7571576
FIAT 7772453
FIAT 96 280 002 80
FIAT 96 364 192 80
FIAT 96 381 057 80
FIAT 96 398 143 80
FORD 1 110 500
FORD 5 099 727
FORD 5 099 728
FORD 5 099 775
FORD 5 099 777
FORD 5 099 828
FORD 5 099 833
FORD 88SF-12405-EC
FORD 890F-12405-AA
FORD 890F-12405-FA
FORD 92OF-12405-CAA
FORD 92OF-12405-CBA
FORD 92OF-12405-EA
FORD 92OF-12405-FA
ISUZU 8-97012928-0
ISUZU 8-97012930-0
JAGUAR EBC11480
LANCIA 96 381 057 80
MAZDA BP49 18 110
MAZDA BP50 18 110
MAZDA IA50 18 110
MERCEDES-BENZ 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ 004 159 26 03
MERCEDES-BENZ 3 159 40 03
MERCEDES-BENZ 4 159 26 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ A 004 159 26 03
MITSUBISHI MS851368
MITSUBISHI MS851738
NISSAN 22401-1N516
NISSAN 22401-20J06
NISSAN 22401-70J19
NISSAN 22401-8651R
NISSAN B2401-00QAA
OPEL 12 14 144
RENAULT 7700273462
RENAULT 7700274004
RENAULT 7700274154
RENAULT 7700274155
RENAULT 7700500155
RENAULT 7700500180
RENAULT 8200020791
RENAULT 8200020796
RENAULT 8200021856
RENAULT 8200033622
RENAULT 8200656784
RENAULT 8671004086
RENAULT 8933003862
ROVER GSP4662
ROVER GSP6652
ROVER GSP6662
ROVER GSP7662
ROVER XHM279
ROVER XHM281
SUBARU 22401KA150
SUBARU 22401-KA150
SUBARU SAB330DE2340
SUZUKI 09482-00427
SUZUKI 09482-00429
SUZUKI 09482-00505
VOLVO 2714277
VOLVO 271603
VOLVO 2716363
VOLVO 271727
VOLVO 3517980
VW 004081161A
VW 101905610A
VW 199917766
DACIA 6001544293
DACIA 6001544609
HYUNDAI 18814-08061
HYUNDAI 18814-08062
HYUNDAI 18823-08061
HYUNDAI 18823-08091
HYUNDAI 27400-18110
KIA 0K2AA1 8100
KIA 0K9A71 8110
GENERAL MOTORS 90357582
GENERAL MOTORS 90423215
GENERAL MOTORS 90442210
GENERAL MOTORS 96068562
GENERAL MOTORS 96068563
LOTUS A100E6277S
CITROËN/PEUGEOT 5952 5G
CITROËN/PEUGEOT 5960 15
CITROËN/PEUGEOT 5960 96
CITROËN/PEUGEOT 5960 C1
CITROËN/PEUGEOT 5960 F0
CITROËN/PEUGEOT 5960 G5
CITROËN/PEUGEOT 5960 J2
CITROËN/PEUGEOT 5960 J3
CITROËN/PEUGEOT 5960 J5
CITROËN/PEUGEOT 5960 J6
CITROËN/PEUGEOT 5960 J9
CITROËN/PEUGEOT 5962 0V
CITROËN/PEUGEOT 5962 0W
CITROËN/PEUGEOT 5962 1K
CITROËN/PEUGEOT 5962 2W
CITROËN/PEUGEOT 5962 4W
CITROËN/PEUGEOT 5962 5G
CITROËN/PEUGEOT 5962 6K
CITROËN/PEUGEOT 5962 6L
CITROËN/PEUGEOT 5962 6V
CITROËN/PEUGEOT 5962 71
CITROËN/PEUGEOT 5962 7Q
CITROËN/PEUGEOT 5962 7S
CITROËN/PEUGEOT 5962 C5
CITROËN/PEUGEOT 5962 C6
CITROËN/PEUGEOT 5962 E2
CITROËN/PEUGEOT 5962 E3
CITROËN/PEUGEOT 5962 H2
CITROËN/PEUGEOT 5962 J9
CITROËN/PEUGEOT 5962 K1
CITROËN/PEUGEOT 5962 K2
CITROËN/PEUGEOT 5962 K4
CITROËN/PEUGEOT 5962 K6
CITROËN/PEUGEOT 5962 R9
CITROËN/PEUGEOT 5962 S3
CITROËN/PEUGEOT 5962 T9
CITROËN/PEUGEOT 5962 V2
CITROËN/PEUGEOT 5962 X9
CITROËN/PEUGEOT 5962 Z2
CITROËN/PEUGEOT 96024614
CITROËN/PEUGEOT 96070663
CITROËN/PEUGEOT 96089220
JEEP 33003862
LAND ROVER NLP10003
CHERY A11-3707110CA

Odgovarajuća vozila
AUDI
AUSTIN
CHRYSLER
CITROËN
DODGE
FIAT
FORD
INNOCENTI
ISUZU
JAGUAR
LADA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
ROVER
SEAT
SKODA
SUBARU
SUZUKI
TRIUMPH
VOLVO
VW
DACIA
TATA
HYUNDAI
KIA
FSO
AUTOBIANCHI
LOTUS
GEO
PLYMOUTH
JEEP
CATERHAM
PANTHER
LAND ROVER
GEELY
DR
MOTO GUZZI