Опис

22-0317-0.PDF

Osnovni Podaci
Brend METELLI
Kataloški broj brenda 22-0317-0
Grupa proizvoda Komplet pločica, disk-kočnica
Dodatni naziv
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 4
Status Normalni
GTIN/EAN 8032747619636

Atributi
Kontrolna oznaka ECE-R90
Indikator za upozorenje na habanje bez indikatora za upozorenje na habanje
Vibracije sa prigušivačem vibracija
Debljina 1 [mm] 15

OE Brojevi
FORD 1075565
FORD 1107698
FORD 1425407
FORD 1780884
FORD 1802317
FORD 1810990
FORD 1848556
FORD 1S4Z2200BA
FORD 5382847
FORD 98AB2M008BA
FORD 98AX2M008BA
FORD 98AX2M008BB
FORD C1BC2M007AA
FORD C1BC2M008AA
FORD C1BC2M008AB
FORD C1BC2M008AC
FORD MEC1BJ2M008AA

Odgovarajuća vozila
FORD