Опис

Osnovni Podaci
Brend QUINTON HAZELL
Kataloški broj brenda QAW026
Grupa proizvoda Metlica brisača
Dodatni naziv Aero-flex Multi-Fit
Jedinica pakovanja 1
Količina po jedinici pakovanja 1
Status proizvođač više ne može isporučiti
GTIN/EAN 5050438418170

Atributi
Dužina [col] 26
Dužina [mm] 660

OE Brojevi
BMW 61 61 2 147 365
BMW 61 61 2 163 750
BMW 61 61 2 183 591
BMW 61 61 2 209 051
BMW 61 61 2 358 553
BMW 61612147365
BMW 61612163750
BMW 61612183591
BMW 61612209051
BMW 61612358553
FORD 1556083
FORD 1726329
NISSAN 28890-0871R
NISSAN 288900871R
RENAULT 28890-0871R
RENAULT 288900871R
RENAULT 288908912R
RENAULT 288950150R
RENAULT 7711424719
VAUXHALL 95514049
VOLVO 31276071
VOLVO 31457756
VOLVO 31457761
VAG 4M2998002
VAG 8V2998002
VAG 8V2998002B
VAG 5F2955426A
VAG 3V2998001
VAG 3G2998002
VAG 5G2998002
VAG 5G2998002A
CITROËN/PEUGEOT 16 203 310 80
CITROËN/PEUGEOT 16 203 311 80
CITROËN/PEUGEOT 1609967080
CITROËN/PEUGEOT 1612432780
CITROËN/PEUGEOT 1613157280
CITROËN/PEUGEOT 1613158880
CITROËN/PEUGEOT 1615638380
CITROËN/PEUGEOT 1620331180
CITROËN/PEUGEOT YQ00139280
CITROËN/PEUGEOT 16 131 585 80
CITROËN/PEUGEOT 1608242180
CITROËN/PEUGEOT 1612432580
CITROËN/PEUGEOT 1613158580
CITROËN/PEUGEOT 1613159280
CITROËN/PEUGEOT 1613159380

Odgovarajuća vozila
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CHRYSLER
CITROËN
FIAT
FORD
HONDA
JAGUAR
MAZDA
MERCEDES-BENZ
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SEAT
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO
VW
CHEVROLET
SSANGYONG
HYUNDAI
KIA
LOTUS
CADILLAC
LEXUS
ASTON MARTIN
SMART